20.02.2017 - 06.03.2017Studenti architektury vystaví představy o budoucí podobě centra Hranic Dvorana hranického zámkuTvorba
23.02.2017 - 26.02.2017Kavárna ve tměHranice
26.02.2017Wabi Daněk & Michal DvořáčekZámecký klub HraniceKoncert
26.02.2017Nick Cave: Smrt Zajdy MunroaDivadlo Stará střelniceDivadlo
26.02.2017Karneval pro děti: téma MasopustDDM HraniceAkce pro děti
Zobrazit kompletní výpis akcí

Aktuality z Hranic

Odry hledají pracovníka odboru sociálních věcí

Výběrové řízení na pracovní pozici – Referent Odboru sociálních věcí MěÚ Odry vyhlásila tajemnice Městského úřadu Odry. Přihlášky zasílejte do 13. března 2017


Kopřivnice hledá vedoucího odboru rozvoje města

Tajemník Městského úřadu Kopřivnice vyhlásil výběrové řízení na obsazení pracovního místa vedoucí odboru rozvoje města. Lhůta pro podání přihlášky je do 17. března 2017.


Ledy na Bečvě odešly bez problémů, Velička zlobila (foto, video)

Díky dobré přípravě a profesionální manipulaci s jezem se letos podařilo ledový příkrov Bečvy dostat z Hranic bez větších problémů. Mnozí mají ještě v paměti únor 2012, kdy Hranicemi prošla největší ledová bariéra za posledních 30 let. Obavy, že letošní silné mrazy mohou přinést podobné komplikace, jako před pěti lety, se ale nenaplnily. Problémy dělala několik hodin pouze Velička.


 

Informace o předplatném na koncerty KRUHU PŘÁTEL HUDBY zde

 

Vítejte na stránkách Turistického informačního centra v Hranicích 

Město Hranice se nachází Moravské bráně v nejvýchodnější části Olomouckého kraje.Hranice jsou historickým a kulturním městem s necelými 20 tisíci obyvateli a protéká jimi řeka Bečva.

V Hranicích a okolí naleznete nejen pulzující žívot, ale také krajinu malebných městeček a vesnic či pravou pohodu a klid nedalekých Lázní Teplice nad Bečvou.

Proto jsou Hranice městem, které je škoda nenavštívit...

 

Pokud máte zájem o zasílání kulturního programu na Váš e-mail, napište nám na mic@meu.hranet.cz

Vybíráme za vás